Задано формулою ігрек дорівнює 5 x -6 знайти значення y що значення аргументу дорівнює -2​


Ответы на вопрос

Отвечает Киршина Настюшка.

Ответ: -16.

Объяснение:

у=5х-6

При х= -2   у=5*(-2)-6= -10-6= -16.