Знайдіть S6 – суму шести перших членів геометричної прогресії (bn), якщо b1 = 1, q = 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёв Андрей.

S_6=\dfrac{b_1(1-q^6)}{1-q}=\dfrac{1-2^6}{1-2}=2^6-1=64-1=63