сторони трикутника дорівнюють 3 см, 5 см, 7 см. Знайдіть сторони подібного йому трикутника,

периметр якого дорівнює 45 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Оля.

Ответ:

Объяснение:

a-3см

b-5см

c-7см

Р=3+5+7=15см

Р¹=45см

k=Р¹:Р=45:15=3см

а¹=3*3=9см

b¹=5*3=15см

c¹=7*3=21см