Сторони трикутника дорівнюють 6 см, 7 см і 8 см. Знайти сторони подібного йому трикутника, периметр

якого дорівнює 84 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кобяков Павел.

Объяснение:

Дано

а=6 см

b=7 см

c=8 см

Р1=84 см

Найти

a1=?

b1=?

c1=?

Решение

Р=a+b+c

P = 6+7+8 = 21 см.

k=P1÷P

k = 84÷21 = 4

a1 = 6×4 = 24 см

b1 = 7×4 = 28 см

c1 = 8×4 = 32 см

Ответ: 24 см; 28 см; 32 см.

--------------------------------------

P1=24+28+32=84 см