Складіть зведене квадратне рівняння, корені якого дорівнюють – 8 та 5.


Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.

Ответ:

х² + 3х - 40 = 0

Объяснение:

х₁ = -8;   х₂ = 5

(х + 8) (х - 5) = 0

х² + 8х - 5х - 40 = 0

х² + 3х - 40 = 0