Функція задана формулою y=-3x+5. Знайдіть: 1)Значення функції, якщо значення функції аргументу

дорівнює 6; 2)Значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -9. 3) чи проходить графік функції через точку А(-4; 15)

Ответы на вопрос

Отвечает Верхоляк Елена.

Объяснение:

у=3х+5

1) При х=6  у=3*6+5=18+5=23.

2) Если у= -9, то -9=3х+5;  3х= -9-5;  3х= -14;   х= -14/3;  х= -4 2/3.

3) А(-4; 15)  Подставим координаты точки А в функцию:

 15=3*(-4)+5;   15= -12+5;   15= -7 - неверно,⇒графику функции не проходит через точку А.