Знайдіть знаменник та п'ятий член геометричної прогресії (bn): 3; 0,9; 0,27;...​


Ответы на вопрос

Отвечает Караченцева Юлия.

b1= 3 , b2 = 0,9 , b3 = 0,27

q= b2/b1 = 0,9/3 = 0,3

q= b3/b2 = 0,27/0,9 = 0,3

b5 = 0,0243

Пояснення: