знайдіть чотири перших члени арифметичної прогресії (An), перший член якої А1 = 1,5, а різниця d=

-0,4

Ответы на вопрос

Отвечает Фишман Лана.

Ответ: S₄=3,6.

Объяснение:

a₁=1,5     d=-0,4       S₄=?

an=a₁+(n-1)*d

a₄=1,5+(4-1)*(-0,4)=1,5+3*(-0,4)=1,5-1,2=0,3.

Sn=(a₁+an)*n/2

S₄=(1,5+0,3)*4/2=1,8*2=3,6.