СРОЧНО! Для даного лінійного рівняння з двома змінними знайдіть значення у, що відповідає

заданому значенню х: 1) 2х +3у – 4 = 0, якщо х = 0; 2) 3х + 3у – 1 = 0, якщо х = 2;

Ответы на вопрос

Отвечает Танасійчук Адріан.

Ответ:

1) y =  \frac{4}{3}

2)y = -\frac{5}{3}

Объяснение:

1) 2×0+3y-4=0

  3y=4

   y= \frac{4}{3}

2) 3×2+3y-1=0

   6+3y=1

   3y=-5

   y= -\frac{5}{3}