Послідовність задано формулою yn = 7-5n. Знайдіть номер члена послідовності, що дорівнює числу -38


Ответы на вопрос

Отвечает Никольская Лилия.

Ответ: 7-5*n=-38 или 5*n=38+7=45 или n=9.

Объяснение: