Чому дорівнює значення функції у = – 2х + 3 , якщо аргумент дорівнює 2? (объяснение не

обязательно)

Ответы на вопрос

Отвечает Выборов Саша.

Відповідь:

у = -1

Пояснення:

у = – 2х + 3

х - это аргумент

у функция

x = 2

y = - 2*2 + 3 = -4 + 3 = -1