Даю 30 балів! 1. Знайдіть суму перших п'яти членів геометричної прогресії, у якій b1=4, q=1/4. 2.

Знайдіть перший член арифметичної прогресії, у якій q= 2/3, S4=65.

Ответы на вопрос

Отвечает Фесько Александр.

1) S5=(1-1/4^4)÷(1-1/4)=

 \frac{85}{64}

2)q=2/3

S4=65

a1-?

a1=S !!!

S=65÷4=16.25

a1=16.25

Можно и по-другому,но так проще