Записати п'ять перших членів арифметичної прогресії, якщо а=10, d=4


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Ира.

Ответ:

а1=10  d=4

aₙ=a1+d(n-1)

a2=a1+d       a3=a1+2d         a4=a1+3d        a5=a1+4d

a2=14           a3=18               a4=22            a5=26

Объяснение: