Найдіть суму перших 20 членів арифметичної прогресії, якщо xn = 3x + 5.


Ответы на вопрос

Отвечает Слышко Ирина.

a1= 3+5= 8

a20= 3*20+5= 65

S20= (a1+a20)*20/2= 10*(8+65)= 730