Знайти суму нескінченної спадної геометричної прогресії, якщо q=1/3, b4=1/27!!!!!! Допоможіть

будь ласка!!! ТЕРМІНОВООО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ульфанов Руслан.

Ответ: S=1,5.

Объяснение:

b₄=1/27     q=1/3     S=?

b=b₁q³=1/27

b₁*(1/3)³=1/27

(1/27)*b₁=1/27  |×27

b₁=1.     ⇒

S=a₁/(1-q)=1/(1-1/3)=1/(2/3)=3/2=1,5.