Площа повної поверхні прямокутного паралелепіпеда з вимірами 2 см , 5 см , 3 см


Ответы на вопрос

Отвечает Мазаник Владимир.

Ответ:

S=62

Объяснение:

Sп = 2(ab + bc + ac)

Sп=2(2*5+5*3+3*2)=2*31=62