автобуси становлять 60% усіх одиниць транспорту,що є в автопарку,вантажні автомобілі 70% решти

одиниць транспорту.ще в автопарку є 18 легкових автомобілів.скільки всього одиниць транспорту в автопарку.​

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Мария.

Ответ:100%-60% =40%

40%=100% -70%

70%-30%(18)

18/0,3= 60*0.7=42

60*0.4=24

42+24=66-решта

66*0.4=165*0.6=99

Объяснение: