2. У гаражі стоїть 26 легкових і вантажних автомобілів, причому вантажних на 8 більше, ніж

легкових. Скільки легкових і скільки вантажних автомобілів є у гаражі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лумпер Давид.

Ответ:

легкових - 9

вантажних - 17

Объяснение:

легкові - х

вантажні - х+8

x+x+8=26

2x+8=26

2x=26-8

2x=18

x=18/2

x=9      x+8=17

Перевірка:

9+17=26