В автопарку було 120 легкових автомобілів. Вантажні автомобілі складають 65% від кількості легкових

і дробь 13 65 від кількості автобосів. Скільки вантажних автомобілів і скільки автобусів було в автопарку?

Ответы на вопрос

Отвечает Плисецкая Мария.

Ответ:

Объяснение:

120 *65% : 100% = 78 - вантажні автомобілі

78 = 13/65 от кількісті  автобусів

78 : 13 * 65=390 - автобуси

78 + 390 =468 вантажних автомобілів і автобусів