В автопарку вантажних автомобілів було в 5 разів більше, ніж легкових. Після того як у рейс вийшло

58 вантажних і 15 легкових автомобілів, в автопарку залишилося вантажних автомобілів на 29 більше, ніж легкових. Скільки легкових і скільки вантажних автомобілів було в автопарку спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко София.

Нехай х - кількість легкових авто, а вантажних - 5х

5х-58 - залишилося вантажних

х-15 - легкових

5х-58-29=х-15

4х=58+29-15

4х=72

х=18

Отже, легкових авто у автопарку було 18, а вантажних - 18*5 = 90

Відповідь: легкових - 18, вантажних - 90