Знайдіть три послідовних натуральних числа, якщо подвоєний квадрат першого з них на 26 більший за

добуток другого та третього чисел.​

Ответы на вопрос

Отвечает Харисов Ренат.

Ответ: 7,  8,  9.

Объяснение:

Пусть три послеловательных натуральных числа :

                                   x,  x+1,  x+2.            ⇒

2x²-(x+1)*(x+2)=26

2x²-(x²+3x+2)=26

2x²-x²-3x-2=26

x²-3x-28=0    D=121    √D=11

x₁=-4 ∉     x₂=7.