За яких значень параметра p рівняння x2+px+28=0 має корінь, що дорівнює 4 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Татьяна.

Ответ:

х = -\frac{14}{3}

Объяснение:

6х + 28=0

6х=-28

х = -\frac{14}{3}