Довжина прямокутника на 40 % більша від ширини. Знайдіть сторони прямокутника якщо його периметр 72

см

Ответы на вопрос

Отвечает Кулакова Дарья.

Ширина - х см

40%=0,4

40% от х - это 0,4х

х+0,4х=1,4х -это длина

Р=х+1,4х+х+1,4х=4,8х

По условию Р=72 cм

Уравнение:

4,8x=72

x=15

1,4·15=21

О т в е т. 15 см и 21 см