Периметр прямокутника дорівнює 80дм довжина в 3 рази більша від ширини Знайдіть сторони і площу

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Нежина Мария.

Ответ:

Пусть ширина = х=а,

тогда

Длина= 3х=b

Периметр= 2*ширина+2*длина

Р= 2*а+2*b=2(а+b)

Р=80 дм

а+b=80/2=40

3х+х=40

4х=40

х=10 дм

а=10 дм, b=1*3=30 дм

Площадь=ширина*длина=а*b

S=a*b=10*30=300 дм^2

Объяснение: