Знайдіть b, якщо відомо, що значення лінійної функції y=3x + b дорівнює: 10 при x= - 2


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Елизавета.

Подставим х и у в уравнение

10=3*(-2)+b\\-b=-6-10\\-b=-16\\b=16

При b=16 значение линейной функции принимает значение 10, если х=-2