Земельна ділянка для будівництва гаражу має форму прямокутника. Довжина ділянки на 8 м більша від

її ширини, а площа дорівнює 48 м2. Знайдіть більшу сторону ділянки (у м).

Ответы на вопрос

Отвечает Гайдарович Алишер.

Ответ:

Нехай ширина х, тоді довжина х + 8

S=ширина*довжину=х(х+8)=48

х(х+8)=48

х^2 + 8х - 48 =0

х = - 12 - не підходить

х = 4 - ширина

Довжин, що і є найбільшою стороною = х + 8 = 12