Знайдіть знаменник та четвертий член геометричної прогресії 2; - 6; 18;... ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сухорукова Даша.

Ответ:

q=-3; b4=-54

Объяснение:

2; - 6; 18;...

b4-? q-?

q=b2/b1

q=-6/2=-3

bn=b1q^n-1

b4=2*(-3)^3=2*(-27)=-54

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

q= b2/b1= -6/2= -3

b4= 18*-3= - 54