Знайдіть п'ятнадцятий член арифметичної прогресії (an) якщо an=2п+5


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Марьяна.

an=2n+5

a1=2×1+5=7

a2= 2×2+7=11

d=a2-a1

d=11-7=4

S15= 2a1+d(n-1) поделить на 2 ×n

S15=2×7+4×14 поделить на 2 × 15=525

відповідь: S15=525