СРОЧНО!!!Один із коренів рівняння х^2+7x-18=0 дорівнює 2. Знайти другий корінь рівняння.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гура Коля.

Ответ:

Объяснение:

х²+7x-18=0    ,   x1=2    ,x2=?

po formule Viete'a

x1+x2=-7

2+x2=-7

x2=-7-2   ,  x2= -9

OTBET:   x2=-9