Знайти значення функції у=3х-1, якщо значення аргумента дорівнює (−3)


Ответы на вопрос

Отвечает Сытая Даша.

Ответ: -10

Объяснение: 3 х (-3)= -9

-9-1= -10

Отвечает Ким Мария.

-10

у=3×(-3) -1

у= -9-1

у= -10