Один із коренів квадратного рівняння дорівнює 2. Знайдіть коефіцієнт k, та другий корінь

рівняння: х2+кх-8=0?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Дарья.

Ответ:

Объяснение:

x^2+kx-8=0     x1=2

(2)^2+2*k-8=0

4+2k-8=0

2k=4  // : 2

k=2

x²+2x-8=0

Δ=4+32=36

√Δ=6

x1=(-2+6)/2=4/2=2

x2=(-2-6)/2=-8/2=-4

II sposób  po formule VIETE'A

x1*x2=-8

2x2=-8 // : 2

x2=-4

x1+x2=-k

2+(-4)=-k

2-4=-k

-2=-k

k=2