За якою значення b пара чисел (-1;3) є розвязком рівняння by+3x=-6?


Ответы на вопрос

Отвечает Тимченко Андрей.

Ответ:

Объяснение:

(-1;3)

b*y+3*x=-6

b*y=-3*x-6|÷y

b=-3*(x+2)/y=-3*(-1+2)/3=-3*1/3=-1.

b=-1.