Яке рiвняння дiстанемо i помноживши обiдвi частинi ривняння 1/5 x + 2 = 3 / 5 на 5​


Ответы на вопрос

Отвечает Салимов Артур.

Ответ:

Объяснение:

5(1\5х+2)=3\5*5

х+10=3

х=3-10

х=-7