Sin²x-4sinx+3=0 cрочнооооооооо


Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Данил.

Ответ: Вот

Объяснение:


Отвечает Ушаков Степан.

Відповідь:

x=\frac{\pi }{2}+2k\pi , k∈Z

Пояснення:

1)Ровзяжіть рівняння за допомогою заміни t=sin(x) :

t^{2} -4t+3=0

2) Розвяжіть рівняння щодо t :

t=1

t=3

3)Виконайте обернену заміну t=sin(x) :

sin(x)=1

sin(x)=3

4)Ровзяжіть рівняння щодо x :

x=\frac{\pi }{2}+2k\pi , k∈Z