Шостий член арифметичної прогресії дорівнює 17, а дванадцятий дорівнює 47. Знайдіть суму перших

дванадцяти членів цієї прогресії.

Ответы на вопрос

Отвечает Черняк Ильюха.

Ответ:

Объяснение:

a1+11d=47,  a1+5d=17,  вычтем 2-е из 1-го, получим:  6d=30,  d=5,

a1+5*5=17,  a1=17-25,  a1=-8,  S12=(2a1+d(n-1))*n/2=(-16+5*11)*12/2=

39*6=234