Яка з точок належить графіку функції: y= 5x+4?a) (0;4); б) (-2;-12); в) (1;5); г) (-1;-7)​


Ответы на вопрос

Отвечает Дюбкова Аня.

Ответ:

а)(0;4);

Объяснение:

y=5x+4;

a)Якщо x=0, тоді y=5*0+4=4;

б)Якщо x=-2, тоді y=5*(-2)+4=-10+4=-6; -6 не дорівнює -12;

в)Якщо x=1, тоді y=5*1+4=-5+4=9; -6 не дорівнює 5;

г)Якщо x=-1, тоді y=5*(-1)+4=-5+4=-1; -1 не дорівнює -7;