Один із коренів квадратного рівняння дорівнює 2. Знайдіть коефіцієнт k, та другий корінь

рівняння: х²+KX-8=0?​

Ответы на вопрос

Отвечает Горбенко Вова.

x1*2=-8

x1= -4

x1+x2= -k

2-4= -2

k=2