Не виконуючи побудови графіка, знайти нулі функції: у = 3х - 15


Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёв Константин.
Y=3x-15
З Ox
y=0
3x-15=0
3x=15
x=5
(5;0)


З Oy
x=0
y=-15
(0;-15)