Функцію задано формулою y=0,55x+4.Знайти значення функції,якщо X=10


Ответы на вопрос

Отвечает Сметанин Дмитрий.

Ответ:

y = 9,5

Объяснение:

y=0,55x+4 = 0,55 \cdot 10 + 4 = 5,5 + 4 = 9,5