У арифметичної прогресії(Сn)С6=-1,С8=3.Сьомий член цієї прогресії дорівнює першому члену

геометричної прогресії(bn).Знайти шостий член геометричної прогресії,якщо її знаменник дорівнює 3.

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Анастасия.

Ответ: b₆=243.

Объяснение:

с₆=-1      с₈=3      с₇=b₁      q=3          b₆=?

c₆=c₁+5d=-1

c₈=c₁+7d=3

{c₁+5d=1

{c₁+7d=3

Суммируем эти уравнения:

2*с₁+12d=2  |÷2

c₁+6d=1    ⇒

c₇=b₁=1.

b₆=b₁q⁵=1*3⁵=3⁵=243.