Розвяжить ривняння 2x-7=4x+11


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

на фотографии

Объяснение:

на фотографии


Отвечает Печенькин Рома.

Ответ:

2х-4х=11+7

зведіть подібні доданки і обчисліть суму

-2=11+7

2х-4х=18

-2х=-9

розділіть обидві частини рівняння на -2

х=-9

РІШЕННЯ х=-9

Объяснение: