Відомо що з 50 кг борошна отримують 70 кг хліба . Скільки хліба отримують зі 150 кг борошна?Скільки

потрібно борошна щоб спекти 14 кг хліба?

Ответы на вопрос

Отвечает Меграбян Самвел.

Ответ:1) 210 кг хліба

2) 70 кг борошна

Объяснение:1) пропорція 50/150=70/х => х=(150*70)/50=210

1) пропорція 50/х=70/14 => х=(50*14)/70=10