10. У першому мішку борошна удвічі більше, ніж у другому. Коли з першого мішка пересипали у другий

5кг борошна, то в обох мішках борошна стало порівну. Скільки було борошна спочатку у другому мішку? *

Ответы на вопрос

Отвечает Троян Артем.

Ответ:

10 кілограмів борошна

Объяснение:

Спочатку

1 мішок → 2х

2 мішок → х

Потім

1 мішок 2х-5 = 2 мішок х+5

2х-5 = х+5

2х-х = 5+5

х = 10 кг