Виразіть змінну у через змінну х у рівнянні: 1) 3x + у - 5 = 0; 3) 8х - 3у + 10 = 0; 2) -4х + 2у

+ 7 = 0; 4) 3х - 1/3у - 2 = 0 Знайдіть три будь-які розв'язки цього рівняння.

Ответы на вопрос

Отвечает Мукосеев Илья.

1) 3x + y - 5 = 0\\y=5-3x\\\\2) -4x + 2y + 7 = 0\\y=\frac{4x-7}{2} \\\\3) 8x - 3y + 10 = 0\\y=\frac{-10-8x}{-3} \\\\4) 3x - \frac{1}{3} y - 2 = 0\\y=-9x+6

1) x=0, y=5; x=1, y=2; x=2, y=-1

2) x=0, -3,5; x=1, y=-1,5; x=2, y=0,5

3) x=0, y=3 1/3; x=1, y=6; x=2, y=8 2/3

4) x=0, y=6; x=1, y=-3; x=2, y=-12