Функцію задано формулою y=одна-третяx+4.Знайти значення аргументу,при якому значення функції

дорівнює 2

Ответы на вопрос

Отвечает Серебренникова Вероника.

Ответ:

Объяснение:

у=(1/3)·х+4

по условию у=2

2=(1/3)·х+4   ⇔(1/3)·х=2-4    ⇔  (1/3)·х=-2    ⇔   х=-2/(1/3)   ⇔  х=-6