Знайдіть перший член арифметичної прогресії, якщо її різниця (d=5), а сума перших восьми її членів

S8=196

Ответы на вопрос

Отвечает Арефьев Иван.

Ответ:

a₁=7

Объяснение:

Формула:

S_{n}=\frac{2a_{1} +(n-1)d}{2}  .n

S₈=(2a₁+(8-1)d)·8/2

196=4(2a₁+7·5)

49=2a₁+35

2a₁=14

a₁=7

Отвечает Анибалов Вова.

Ответ:a1=4.5

Объяснение:2a1+40/2×8=196

(2a1+40)4=196

8a1=36

a=4.5