8V20 1.4 (двадцять цілих одна четверта) - V0.36 (поділити,дріб) на V0.01 (V-корінь)


Ответы на вопрос

Отвечает Елисеева Оля.

Відповідь:

14,25

Покрокове рішення:

двадцять цілих одна четверта = 20 1/4 = 20,25

V0.36 = 0,6

V0.01 = 0,1

20,25 - (0,6 : 0,1) = 20,25 - 6 = 14,25