ПОМОГИТЕ ПЛИИЗ!!!!0,3 корінь із 900 відняти одну четверту(дріб) корінь із 64.


Ответы на вопрос

Отвечает Скрипов Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

0,3*V900*1/4*V64=0,3*30*1/4*8=9*2=18  (V-корень)

Отвечает Арнольд Юлия.

Ответ:

7

Объяснение:

1)Обчисли корінь, вийде 0.3*30- одна четверта*8

(0.3 помножити на 30 відняти одну четверту помножити на 8)

2)Скоротіть помножене, вийде 9-2

3) відніміть числа: 9-2=7