Розв'язати неповне квадратне рівняння 4x2 - 36x = 0​


Ответы на вопрос

Отвечает Рахиль Алина.

4х²-36х=0

4х(х-9)=0

4х=0 х-9=0

х=0 х=9

Ответ: х=0;х=9

Объяснение:У цьому рівнянні спочатку потрібно було вивести за дужки "4х" .Скобку і за дужкою потрібно прирівняти до нуля, таким чином виходить 2 кореня