Допоможіть з алгебри Скільки коренів має рівняння 4х - 10 = 2(2х-5)?


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьев Максим.
4х-10=2(2х-5)
4х-10=4х-10
4х-4х=-10+10
0х=0